Menstruační kalíšek Mooncup

Zboží 1 z 2
Zoom

Menstruační kalíšek Mooncup

Mooncup Ltd.
Součástí balení je jeden menstruační kalíšek A nebo B a sáček pro uschování kalíšku.
Připraveno k odeslání
Menstruační kalíšek Mooncup vyrábí britská firma Mooncup Ltd. od roku 2002. Je to jeden z prvních kalíšků na trhu vyrobený z lékařského silikonu. Jeho výroba a samozřejmě i sám výrobek je ekologický a firma Mooncup Ltd. za to získala řadu významných ocenění a certifikátů.

Kalíšek Mooncup má ve spodní části z vnějšku rýhy, které umožňují snažší uchopení a vyjmutí kalíšku. Oproti některým jiným kalíškům má kalíšek Mooncup větší horní okraj a lépe tak drží tvar při vyjímání a také se snadněji rozvine při zavádění. Na straně kalíšku jsou objemové rysky, pokud tedy chcete, víte jak silná je Vaše menstruace.

Menstruační kalíšek Mooncup se vyrábí ve dvou různých velikostech:

Velikost Mooncup A (after) je doporučena ženám, které již prodělaly porod vaginální cestou a také pro všechny ženy po třicítce. Má průměr 46 mm a délku 50 mm.

Velikost Mooncup B (before) je doporučena ženám, které ještě nerodily, nebo které prodělaly porod císařským řezem a je jim pod 30 let. Má průměr 43 mm a délku 50 mm.

Potřebujete další informace?
Jak používat menstruační kalíšek.
Více informací o menstruačním kalíšku Mooncup.
Rady jak vybrat správnou velikost.
Zkušenosti uživatelek menstruačního kalíšku.
Co mohu potřebovat při používání menstruačního kalíšku.

Zákazníci, kteří koupili tento výrobek, si také koupili:

Napište recenzi

Abyste mohli napsat recenzi, musíte být přihlášen(a)
napsal(a): 04.05.2016
Měla jsem obavy, jestli pro mě zacházení s kalíškem nebude obtížné. Zavádění nakonec šlo po pár pokusech snadno. Chvíli jsem bojovala s vyndáváním. Po pár dnech jsem si zvykla a jde to bez problémů. Jen na rozdíl od tamponů je vyndávání krapet nepořádnější. Ale jinak oproti tamponům a vložkám kalíšek vede. Neprotéká, mám neustálý pocit sucha, žádný zápach a žádný odpad. Jednoduše spokojenost.
napsal(a): 03.05.2013
S kalíškem jsem moc spokojená, už bych ho za nic neměnila. Rychle jsem si zvykla jak na zavádění tak na vyndavání. Skvělý pocit. A bez zbytečného odpadu.
napsal(a): 14.11.2012
Nic lepšího není,jsem spokojená.Doporučuji, Světluš
napsal(a): 15.05.2012
Tento kalíšek používám již 7 let - mám stále ten jeden a neměnila bych ani za nic. Od té doby, co jsem si ho koupila, nepoužívám nic jiného a menstruace pro mě přestala být problémem.