Porovnání Yuuki 1 Classic vs Lunette model 1

Rozdíly mezi kalíšky: Mezi Yuuki a Lunette nejsou nijak výrazné rozdíly, jak v rozměrech, tak v tvrdosti. Obě značky mají dvě velikosti a porovnávala jsem obě malé velikosti. Mají stejnou šíři, v délce je Yuuki o něco kratší a má trochu kuželovitější tvar než Lunette, na rozdíl od Lunette je Yuuki o dost hladší, Lunette má povrch takový trochu „pogumovaný“ mnohem lépe se drží, když je mokrý, protože to tolik neklouže.

 

Lunette: tento kalíšek používám 2,5roku bez nehod, bez nesnází. Nezradil mě, jen ze začátku byly malé neshody, jako vyjmutí kalíšku, protože jsem jedna z těch žen, kterým vyhovuje dát kalíšek trochu hlouběji a tak to pak chce trochu cviku. Jsem zvyklá povytáhnout kalíšek za stopku, je sice pružnější, ale jde to dobře, hlavně díky výrazným drážkám. Taky se mi nestalo, že by se kalíšek nechtěl rozvinout. Prostě od prvního dne jsme parťáci i v těch nejhorších dnech.

 

Yuuki: stejně jako Lunette je Yuuki skvělý kalíšek, je o něco tvrdší a tak se rozvíjí jak má, hezky se přisaje a drží na místě. Nezradil mě ani, když jsem byla na ostro. Dvakrát se mi stalo, že kalíšek nechtěl ven. Vzhledem k tomu že stopka od Yuuki je sice pevnější, ale je dutá a drážky jsou takové nicotné. Dvakrát se nechtěl pohnout z místa a já už celkem panikařila. Stopka moc spolehlivá není, určitě je lepší jej chytat za spodní část, kde jsou výrazné drážky a je ho za co uchopit a pohodlně vyndat. To se mi také osvědčilo. Určitě by se nemělo stávat, že kalíšek nejde ven. Jako u všech kalíšků, bych doporučila ustřihnout stopku jen v případě, že ji opravdu nepotřebujete. Osobně bych se bez ní neobešla. Za mě Yuuki doporučuji, stejně jako doporučuji jej vytahovat spíše za spodní část než za stopku, protože to jde dost špatně.

 

Za mě je to remíza, ani jeden nemá takovou chybu, která by se nedala odstranit zkušeností nebo cvikem.

 

Porovnání Yuuki 1 Classic vs Lunette model 1

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace