Menstruační kalíšek Selena Cup

Selena Cup je menstruační kalíšek vyrobený z německého silikonu rakouskou firmou. Místo výroby není nikde uvedeno, ale podle toho co lze dohledat na internetu, se jedná buď o Polsko nebo o Čínu.

 

Kalíšek Selena Cup se začal prodávat ve firmě Rossmann v létě roku 2018. Ve stejné době vyšel dTest o menstruačních kalíšcích, kde tento kalíšek obsadil první místo. Bohužel (a pro nás překvapivě) nebyl porovnán s kalíšky, které jsou v České republice nejprodávanější a jsou na trhu nejdéle, například s kalíškem Mooncup.

 

Jde o kalíšek, který je téměř totožný s německým kalíškem Me Luna. Když jsme se u výrobce kalíšku Me Luna dotazovali, zda tento kalíšek pro rakouskou firmu vyrábí, dostalo se nám odpovědi, že tento kalíšek nevyrábí a že jde o kopii jejich designu.

 

Menstruační kalíšek Selena Cup

Menstruační kalíšek Selena Cup se vyrábí ve třech různých velikostech:

Malá velikost má průměr 39 mm a délku 58 mm (měřeno se zakončením), objem kalíšku je 21 ml.

Střední velikost má průměr 42 mm a délku 62 mm (měřeno se zakončením), objem kalíšku je 26 ml.

Velká velikost má průměr 45 mm a délku 67 mm (měřeno se zakončením), objem kalíšku je 33 ml.

 

Je nabízen ve dvou pevnostech (Regular a Aktiv), na spodní části má drážky pro snadné uchopení. Můžete vybírat z růžové nebo čiré varianty.

 

Tento kalíšek v našem e-shopu neprodáváme, ale můžete se podívat na velmi podobné kalíšky Me Luna, které mají více variant.

 

Doporučujeme také následující články:

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace