Kde je možné menstruační kalíšky zakoupit?

Menstruační kalíšky, látkové vložky, menstruační houby a mnoho dalšího si můžete objednat přes náš e-shop MALUNA.cz nebo navštivte náš obchod v Praze Holešovicích (Tusarova 25). V obchodě pracují ženy, které vám rády s výběrem vhodné menstruační pomůcky poradí - zveme vás na virtuální prohlídku!

Obchod Kalíšek.cz - Praha Holešovice

Otvírací doba je Po-Čt - 9-18h a Pá - 9-15h. Tel. 776 47 47 07. Pěšky doporučujeme cestu ze zastávky tramvaje Tusarova (popř.Dělnická). Pojedete-li autem, zaparkujte na opačné straně parku - tam najdete automat (přímo před obchodem je pouze modrá zóna).

Můžete si také zboží objednat na eshopu a pak již jen na prodejně zdarma osobně vyzvednout. Vyplňte prosím objednávku v e-shopu, my pro vás zboží připravíme a poté vám pošleme potvrzení emailem, že je zboží připraveno k vyzvednutí.

Posíláme po celé Evropě

Zboží posíláme standardně i na Slovensko
a do jiných částí Evropy.

Nákup v dalších kamenných obchodech

Menstruační kalíšky různých značek lze zakoupit také na následujících místech - jedná se o obchody, se kterými spolupracujeme. Ceny se mohou lišit od cen na našem webu a nejsou vždy k dispozici všechny značky kalíšků. Pro přesné informace o zboží, které je skladem, doporučujeme do prodejen nejprve zavolat.

  • Liberec - Jo-bio, Železná 249/12, Liberec 1. Otevřeno Po - Pá 9:00 - 18:00. Tel. 607 273 115.
  • Praha 1 - BIOOO, OD Kotva (přízemí) - Náměstí Republiky 8a, prodejna s bio kosmetikou, eko drogerií (včetně zboží pro intimní hygienu - kalíšky, intimní mycí gely, lubrikační gely, hygienické pomůcky), přírodními doplňky stravy, bio krmivy pro zvířata, bio čaji; otevřeno: po-pá 9-20, so 9-19, ne 10-18; tel.: 212 242 667, 774 114 684 www.biooo.cz, velký výběr značek i doplňkového sortimentu!