Royal Green - když opravdu léčí příroda

To, že lidské tělo potřebuje pro své správné fungování vitamíny a minerály, ví dnes asi každý. Není ani překvapením, že dodat tělu dostatek živin běžnou stravou, není úplně jednoduché. Proto je dobré tělu doplňovat vitamíny a minerály, a to nejen v době viróz, chřipek a nachlazení, ale také třeba ve stresovém období, při únavě, nebo jako prevenci nemocí.

Protože u potravinových doplňků platí víc než jinde, že na kvalitě záleží, zařadili jsme do našeho sortimentu výrobky značky Royal Green. Tato značka je na trhu již od roku 2008 a pro své výrobky používá ty nejkvalitnější suroviny: vždy čistě přírodní, absolutně bezpečné a navíc v bio kvalitě.

Posílení imunity - Imunita a energie a Vitamín C komplex

Posílení imunity

Pokud potřebujete posílit imunitu, máme tu pro vás hned 2 tipy od značky Royal Green – komplex Imunita a energie a Vitamín C komplex.

Imunita a energie obsahuje především echinaceu (třapatka nachová) a ženšen. Echinacea posiluje přirozenou obranyschopnost organismu a ženšen pravý zlepšuje fyzický výkon organismu. Kromě toho obsahuje tento vysoce účinný komplex 5 medicinálních hub v bio kvalitě – maitake, shiitake, reishi, choroš oříš a korálovec ježatý – jejichž účinky se navzájem zesilují.

Dalším skvělým posilovačem imunity je Vitamín C komplex. Ten obsahuje 100% přírodní vitamín C z plodů alma (známý též jako amalaki) spolu spolu s účinnou kombinací výtažků z hub maitake, reishi a shiitake. Vitamín C s reishi napomáhá s normální funkcí imunitního i nervového systému. Přispívá také k ochraně buněk před oxidativním stresem a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Zaostřeno na ženy

Od značky Royal Green Vám přinášíme i 2 produkty speciálně pro ženy – Multi Woman a Ashwagandha.

Multivitamín pro ženy Multi woman přináší esenciální vitaminy a minerální látky, které potřebují ženy přijímat v podobě jídla. Vitamin C pochází z třešní rostliny acerola, komplex vitaminů B z unikátní směsi guavy, tulsí (bazalky svaté), citronové kůry a selenu z hořčičných semínek. Kromě toho přípravek obsahuje 17 různých superpotravin jako je zázvor, kurkuma, zelený čaj, černý rybíz, borůvky, spirulina, granátové jablko, rozchodnice (rhodiola), lesklokorka lesklá (reishi), housenice čínská (cordyceps), trstnatec lupenitý (maitake) a mnoho dalších! Samozřejmě všechny přísady jsou pěstovány bez použití pesticidů.

Dalším skvělým produktem pro nás ženy je Ashwagandha. Pod tímto složitým názvem se ukrývá jedna z nejdůležitějších ajurvédských bylin – vitánie snodárná, které se někdy přezdívá indický ženšen. Ashwagandha uklidňuje, přispívá k relaxaci a pomáhá v dočasných stresových situacích.

Čaje od Royal Green

Odpočinek s šálkem kvalitního čaje 

Kromě kvalitních potravinových doplňků nabízí značka Royal Green i výborné porcované čaje. Chuť těchto čajů začíná výběrem těch nejlepších rostlin a bylin z celého světa, které jsou pěstovány za trvale udržitelných podmínek, bez použití pesticidů a sklizeny ve správný čas. To vše zaručuje bohatou vůni a vyváženou chuť. Čaje Royal Green jsou BIO certifikované, neobsahují umělá aromata a díky tomu jsou jedinečně lahodné. Čajové sáčky jsou vyrobeny z neběleného papíru, bez kovových sponek a jsou 100 % biologicky rozložitelné.

Čaj Relax přispívá k celkové vnitřní pohodě a uvolnění. Pro klidnější spánek je tu třeba Sweet Dreams, a pro úsměv na tváři Love & Happiness. A pokud se tak jako my nemůžete rozhodnout, doporučujeme kolekci Discover, který obsahuje osm různých čajů značky Royal Green.

O značce Royal Green

Podívejte se na video značky Royal Green, které je krásné nejen svými záběry, ale také svým poselstvím: Matka příroda. Milujeme její krásu a sílu. Aktivně podporujeme ekologické pěstování a trvale udržitelné zemědělství po celém světě. Dodáváme 100% certifikované biopotraviny a doplňky stravy. S hrdostí nabízíme produkty s největším rozsahem přírodních bio vitamínu, minerálů a bylin. Vyrobeno s láskou.“

Název společnosti Royal Green v sobě ukrývá také slovní spojení „All Green“, tedy „zcela zelené“ a to tato značka zcela určitě splňuje. V dnešní době je na trhu mnoho doplňků stravy a vitamínů, ale bohužel mnoho těchto vitamínů se vyrábí synteticky a jsou uměle izolované. A jak už některé výzkumy ukazují, nejsou pro tělo tak účinné a přínosné jako vitamíny přírodního původu. Ve společnosti Royal Green dodávají: „Jsme skálopevně přesvědčení, že celostní a bio certifikované přírodní vitamíny a minerály jsou pro tělo daleko přínosnější. Mají širší rozsah svého působení a tělo je lépe přijímá.“

Garance produktů Royal Green
  • Quality controlled: to, že je nějaká složka pěstována v bio kvalitě ještě nutně neznamená, že je také zcela čistá. V Royal Green testují v závislosti na dané složce mikrobiologická rizika (přítomnost virů, bakterií a hub), chemická rizika (přítomnost toxinů produkované houbami, obsah pesticidů apod.) a fyzikální znečištění (další cizorodé částice).
  • Certifikace ISO 22000: tato certifikace potvrzuje nejvyšší možnou dosažitelnou míru bezpečnosti a čistoty u potravin.
  • 100% vegan: všechny produkty neobsahují žádné živočišné složky a nebyly testovány na zvířatech.
  • Bez aromat: do svých výrobků Royal Green nepřidává žádné látky zlepšující chuť či aromata (ani ty přírodní).
  • Bezlepkové produkty: všechny produkty Royal Green jsou bezlepkové.
  • Žádné GMO složky: GMO (Geneticky modifikovaný organismus). GMO jsou uměle vyšlechtěné tak, že jsou mimo jiné odolné vůči herbicidům. V biodynamickém a ekologickém zemědělství se samozřejmě takové plodiny neobjevují. U všech produktů Royal Green můžete mít jistotu, že jsou bez GMO.

„Užij si život a zůstaň zdravý“ – to je heslo společnosti Royal Green!

Zdroj: https://royal-green.eu

Ilona Bittnerová
Autorka článku

Zakladatelka blogu Kalíšek.cz a žena, která v roce 2006 přivezla do Čech první menstruační kalíšky. Hned po studiu biologie a matematiky na VŠ začala podnikat na internetu a proto je dnes nejenom odbornice na menstruaci i další ženská témata, ale i na e-commerci. Zajímá se také o udržitelnou módu a rozvojové vzdělávání. Je matkou Helenky a Zorana, miluje cestování a je vášnivá kočkomilka vlastnící jednu fenu.

Články autorky

Doporučujeme také následující články

Ekologické praní

Proč prát ekologicky? Protože je to eko a logické zároveň, no ne?! Logicky nám jde totiž o naše zdraví a stav naší planety. Pod vlivem reklamy (a můžeme si rozebrat i slovo reklama: re-klama, tedy opakovaný klam - ten se opakuje tak dlouho, až mu uvěříme) jsme uvěřili, že potřebujeme prádlo, které bude bělejší než bílé, lesknoucí a voňavé na míle daleko…

Ilona Bittnerová: „šťastná matka → šťastné dítě“

Na dnešní rozhovor jsem se od začátku velmi těšila. Popravdě nebýt této ženy, nemohl by vzniknout žádný předchozí rozhovor, neboť by nebyl ani samotný web Kalíšek.cz. Řeč je o Iloně Bittnerové, majitelce blogu Kalíšek.cz, která pro české ženy objevila menstruační kalíšky a dala vzniknout i samotnému pojmenování "menstruační kalíšek" (o tom vám jistě ráda poví v rozhovoru). Kromě toho, že se věnuje „menstruační osvětě“ a ukazuje, jak může být menstruace příjemnější a pohodovější záležitost, věnuje se také mnoha jiným činnostem a aktivitám.