Menstruační kalhotky celé z merina!

Menstruační kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci nabízí australská značka Modibodi. Proč jsou tak skvělé a při jakých příležitostech je nejvíce oceníte?

Funkční menstruační kalhotky Modibodi Active Brief z merina – aktivní v suchu a v pohodě

Australská značka menstruačních kalhotek a plavek Modibodi, která si získala popularitu po celém světě, představuje nové menstruační kalhotky Modibodi Active Brief vyrobené z pružného merina. Pro značku Modibodi je typické využití merino vlny v savé nepropustné vrstvě, tentokrát jsou z merina vyrobené kalhotky celé. S ohledem na jedinečné funkční vlastnosti merina se obzvláště hodí na sport nebo jakékoliv jiné fyzicky (či psychicky) náročnější aktivity.

Modibodi kalhotky Active Brief mají sportovní nižší střih, krásně přilnou k tělu, savá vrstva je určená pro slabou až střední menstruaci. Díky originální technologii značky Modibodi je merino materiál tenký, příjemný na dotek a prodyšný, zároveň efektivně odvádí pot a díky antibakteriálním vlastnostem zabrání tvorbě zápachu.

Nepropustnou savou část menstruačních kalhotek Modibodi tvoří patentovaná technologie Modifier®. Svrchní dotyková vrstva je z merino vlny, která dokáže rychle odvést vlhkost a zaručuje pocit sucha. Hlavní savá prostřední vrstva je vyrobená z froté mikrovlákna, které tekutinu pohlcuje a vše je ještě zajištěno speciální nepropustnou, ale zároveň i prodyšnou vrstvou.

V nabídce jsou v černé barvě, velikosti XS – 2XL. S ohledem na merino vlnu se pro zachování co nejdelší životnosti kalhotek doporučuje jemnější péče při praní a sušení – nepoužívat žlučové mýdlo a prát max. na 30 stupňů, ideálně v ochranném sáčku.

Spodní prádlo Modibodi splňuje přísné ekologické standardy a má certifikát Oeko-tex®.

Modibodi Menstruační kalhotky Active Brief Light-Moderate
Modibodi Menstruační kalhotky Active Brief Light-Moderate

O značce Modibodi

Modibodi je proslulá australská značka menstruačních kalhotek, plavek a nepropustného prádla pro ženy i dívky. Od založení v roce 2013 patří mezi nejvýznamnější výrobce ekologického menstruačního prádla s certifikací Oeko-tex®. Pro vlastní unikátní patentovanou nepropustnou technologii Modifier je typické použití australské merino vlny v savé vrstvě. Největší předností této značky je rozmanitost nabídky co se týče střihů, barev,
designových stylů i velikostí včetně škály podle intenzity savosti.

Kromě klasických menstruačních kalhotek má také řadu ModibodiRED pro teenagerky. Celosvětově se značka Modibodi prosadila mimo jiné i díky speciální kolekcí nepropustných menstruačních plavek. Modibodi vyrábí také speciální prádlo pro kojící maminky nebo sportovní prádlo, které
pomáhá při pocení.

Modibodi se řídí přísnými ekologickými standardy a obchodními principy fair trade. Fotky produktů značky Modibodi zobrazují přirozenou krásu žen a zásadně nejsou upravovány. Další zajímavostí filozofie Modibodi je osvěta tématu inkontinence a otevřené propagování využití produktů při problémech s inkontinencí v jakémkoliv věku.

Redakce blogu Kalíšek.cz
Autorky článku

Mnoho článků na tomto blogu vzniká spoluprací několika žen. Také otázky pro rozhovory připravujeme společně. Z toho důvodu vznikl tento "profil". Možná právě pod ním najdete ty nejzajímavější články, protože když ženy spolupracují, vznikají ty nejlepší věci!

Články autorky

Doporučujeme také následující články

Menstruační kalhotky

Menstruační kalhotky jsou aktuálně v České republice velmi populární. První se začaly prodávat již v roce 2016 (značka Meracus), ale většího ohlasu se dočkaly až díky masivní kampani další české značky - kalhotek Snuggs. Dnes je již na trhu značek opravdu mnoho. Jak si tedy vybrat tu pravou? A na co se vlastně zaměřit? Jaký je mezi kalhotkami rozdíl?

Menstruační kalhotky Modibodi

Značka Modibodi pochází z Austrálie a její parketou nejsou jen menstruační kalhotky pro ženy. Tato značka má i kolekci menstruačních kalhotek pro dívky a mladé ženy a dokonce menstruační plavky! Tím to nekončí, Modibodi nabízí i inkontinenční spodky pro muže. Pro Modibodi je charakteristické použití merina v savé vrstvě kalhotek.

K vodě už nemusíte jen s tamponem nebo kalíškem. Jak fungují menstruační plavky?

Menstruační plavky? Zní to trochu bláznivě, v každém případě však převratně. Vždyť plavání v době menstruace máme všechny spojené s nutností použít tampon. Případně kalíšek nebo menstruační houbičku. Ženy, které nemají rády pomůcky, co se zavádí dovnitř, pak měly ve svých dnech s koupáním utrum. Menstruační plavky by to mohly pohodově vyřešit. Pojďte se s nimi seznámit.