Recenze: menstruační kalíšek Satisfyer Feel Confident

Vlasta používala roky Mooncup. Rozloučila se s ním, když si její menstruace dala načas pauzu. Jenomže pak se vrátila, a tak si Vlasta vyhlédla dvojici kalíšků Satisfyer s poutkem. Jak se jí osvědčily? "Satisfyer Feel Confident naprosto nemá chybu. Překvapivě levný kalíšek, navíc ve dvojím provedení, a funguje fantasticky. Zásadní pro mé rozhodnutí byly recenze zde na Kalíšku. Samozřejmě, ani přes recenze člověk nemůže vědět, jestli mu konkrétní produkt bude vyhovovat. Ale je to světýlko ve tmě. A mně posvítilo dobře," shrnuje Vlasta svou zkušenost. Přečtěte si její recenzi.

Satisfyer Feel Confident Lila (15 ml + 20 ml) – set 2 menstruačních kalíšků

Skoro 10 let jsem používala kalíšek Mooncup, větší velikost. Zkušenosti veskrze dobré, každému bych ho doporučila (když jsem ho kupovala, nic moc jiného ani nebylo). Pak jsem 18 měsíců menstruaci neměla, tak jsem si myslela, že menopauza. Při úklidu jsem kalíšek vyhodila, ač mi to bylo docela líto, že takovou věc není vhodné poslat dál. A najednou z ničeho nic - byla tady. Pár dnů předtím mě sice bolela prsa, ale už mám přece po přechodu, tak proč si toho všímat, že? Ani si nepamatuju, jestli jsem někdy tak krvácela. Dvacet let určitě ne. Samozřejmě víkend přede mnou, takže jsem zvolila variantu vložky z nejbližšího obchodu. Jenomže po té době bez vložek je to najednou hnus a fujtajbl. Prádlo od krve, i když má vložka křidélka, páchne to; obojí jsem roky nezažila.

Jenomže copak já vím, jak dlouho to bude trvat? A jestli už opravdu přechod nebo to přijde zase? Nechtělo se mi investovat do nového kalíšku, ale po třech dnech jsem začala hledat na e-shopech. Začala jsem těmi, co jsem znala aspoň od vidění, ale investovat jsem moc nechtěla. Zaujaly mě už dřív kalíšky s poutkem. Satisfyer Feel Confident Lila za výhodnou cenu. Dva určitě nepotřebuju a kdo ví, co je to za ty peníze zač. Hledala jsem dál. Naštěstí jsem našla webové stránky www.kalisek.cz a tady recenze i na tyto kalíšky. Dověděla jsem se, že je hodně měkký, ale je v podstatě dobrý. Mooncup byl poměrně tvrdý a trochu mě štvala ta stopka. Díky recenzím jsem se rozhodla, že do Satisfyer půjdu. Velký průšvih to snad nebude, ačkoli ve mně hlodal červíček - nejsem přece tak bohatá, abych si mohla kupovat levné věci.

Satisfyer Feel Confident Lila
Menstruační kalíšek Satisfyer Feel Confident Lila

Objednala jsem v neděli, v úterý dorazily. S jakou radostí a netrpělivostí jsem oba okamžitě vyvařila a hned ten větší použila. Byla jsem moc zvědavá, jaký bude. Je úžasně měkoučký, krásně se složí. Zavést šel taky docela dobře. Trochu jsem měla obavu, jestli jsem ho dala do správné pozice, a čekala jsem, jestli bude protékat. Nic, ani kapka. Klidně lze nechat 10-12 hodin. Vyndat jde úplně nádherně – stačí nahmátnout poutko a lehce vytáhnout. Jak je měkký, jde to raz dva. Trochu jsem měla obavu, abych obsah nevylila, ale opravdu žádný problém. Vůbec není v těle cítit oproti Mooncupu. Ten se mi někdy svezl níž, nepříjemně tlačil a stopka řezala, takže jsem jeho polohu musela opravit. Satisfyer Feel Confident naprosto nemá chybu. Ještě zkusím i ten menší ke konci krvácení. No, když už ho mám…

Zásadní pro mé rozhodnutí byly recenze zde na Kalíšku. Vzhledem k výsledku to stálo za to. Překvapivě levný kalíšek, navíc ve dvojím provedení a funguje fantasticky. K Mooncupu už bych se nevrátila. Moc děkuji za tuto platformu. Budu ráda, když i moje recenze někomu pomůže.

Vlasta P.

Externí autorka
Autorka článku

Některé z našich článků popisují velmi intimní zkušenosti a proto jejich autorky nechtějí být pod textem podepsány. Jiné nám třeba přispějí jen jednou a proto u nás nemají svůj vlastní profil, ale pod článkem najdete jejich medailonek. Všechny takové příspěvky najdete pod tímto profilem. Pokud byste také ráda přispěla zajímavou zkušeností nebo svými znalostmi v oboru gynekologie, čínské medicíny, jógy apod., neváhejte a napište nám na info@kalisek.cz!

Články autorky

Doporučujeme také následující články

Kalíšky dle objemu, průměru a délky

Při výběru toho pravého kalíšku pro vás se mohou hodit seznamy kalíšků, kde jsou jednotlivé značky a velikosti seřazené dle průměrů, objemů a délek. Některé údaje v tabulce se mohou lišit od toho, co uvádí výrobce. Vycházíme z našich vlastních měření a porovnávání kalíšků.

Zkušenosti s menstruačním kalíškem Satisfyer

V druhé polovině roku 2020 se jako žhavá novinka objevily kalíšky Satisfyer. Vybrat si můžete ze dvou typů: Satisfyer Feel Good a Satisfyer Feel Confidence. Zatím můžeme nabídnout pouze pár zkušeností, neboť se jedná o skutečného nováčka.