Vaginální tělísko pro zdravé poševní prostředí

Bylinné detoxikační vaginální tělísko Scarlett účinně pomáhá při gynekologických a urologických problémech. Až 80 % žen se díky Scarlett zbavilo vaginální mykózy.

Mnoho žen trápí krátkodobé či chronické potíže v intimní oblasti. Mnoho žen také hledá způsob jak šetrně a zároveň účinně čistit a pečovat o svou pochvu. S nadšením vám představujeme bylinné detoxikační vaginální tělísko Scarlett, které může pomoci při potížích a lze ho využít i při prevenci.

Co je to tělísko Scarlett

Jedná se o malou kuličku, která se skládá z mnoha přírodních bylin obsahující léčivé látky pozitivně působící na narušené prostředí pochvy. Je to 100% přírodní produkt, který je používán již po staletí v tradiční čínské medicíně pro gynekologické a urologické zdraví ženy. Tělísko je tvořeno slisovanými bylinkami v bavlněné síťce s absorpčním vláknem. Pro snadnou manipulaci s tělískem je na jeho výběžku uchycena tenká nit pro snadné vyjmutí z pochvy. Velikost tělíska lze přirovnat k většímu hrášku.

Tělíska Scarlett jsou dovážena přímo z Číny a byla jim udělena Pečeť a garance České gynekologické a porodnické společnosti (ČLS JEP je nejprestižnější organizace v České republice v oblasti gynekologie). Obsahují tyto bylinky:

 • knidium – léčí kožní onemocnění (svědění, kožní alergie), afrodiziakum pro muže i ženy, zvyšuje průtok krve do pohlavních orgánů, stimuluje jejich citlivost a tvorbu pohlavních hormonů
 • stemona japonská – bylina vhodná k oplachům pohlavních orgánů při mykózách
 • cypřišník letní – má pozitivní vliv na močový měchýř a podporuje močení
 • srdečník obecný – snižuje klimakterické potíže a může pomoci vyvolat opožděnou nebo vynechanou menstruaci
 • svlačec drsný – pomáhá při odstraňování nadměrné vlhkosti a tepla, má detoxikační účinky a napomáhá při infekci močových cest
 • děhel čínský – působí blahodárně na imunitní systém a podporuje aktivitu bílých krvinek, díky fytoestrogenům se stará o optimální hladinu hormonů, napomáhá regulaci návalů horka a účinně bojuje s dalšími příznaky menopauzy, k nimž patří vysušení pohlavní sliznice nebo častá kvasinková infekce, pomáhá odchodu zbytků placenty z těla
 • koprníček wallichův – odblokovává krevní cévy, reguluje menstruaci, tlumí poporodní bolesti břicha
 • bornejský kafr - přírodní antiseptikum, svojí jedinečnou vůní odstraňuje nepříjemné tělesné zápachy

Bylinné detoxikační vaginální tělísko Scarlett účinně pomáhá při gynekologických a urologických problémech.

Kdy pomáhá

Bylinné tělísko Scarlett se zavádí přímo do pochvy a nechá se působit 72 hodin. Co se děje během této doby?

 • Tělísko pomáhá odstraňovat staré buňky z pochvy, zbytky krve, odumřelé bakterie a hlenovitost. Obnovuje přirozenou čisticí schopnost vagíny. Podporuje vyčištění a regeneraci poševní sliznice.
 • Díky schopnosti vstřebat vodnatý poševní sekret a hleny z dělohy, snižuje tělísko v pochvě jejich nadměrné množství, které je jednou z příčin vzniku vaginální mykózy. Proto sekret nedráždí vaginální sliznici trvalým výtokem, nerozkládá ji a tím ji ponechá přirozenou hydrataci a pružnost.
 • Tělísko také potlačuje úniky moči, které doprovází svědění, štípání a pálení rodidel. Velice příznivě působí na chronické záněty děložního čípku, které souvisí se zvýšenou sekrecí děložního hlenu.
 • Tělísko pomáhá k obnově mikrobiologické rovnováhy a tvorbě přirozeného prostředí v pochvě. Pomocí antibakteriálních účinků pohlcuje nežádoucí mikroorganismy a tím snižuje riziko vzniku zánětu.
 • Bylinné látky regulují funkčnost žláz s vnitřní sekrecí. Detoxikační schopnost navrací správnou činnost mikrocirkulace krve a udržuje biologickou rovnováhu v těle.

Prevence před vaginální mykózou pomocí Scarlett

Ve všech níže případech je ideální použít bylinné detoxikační tělísko Scarlett a vyhnout se nepříjemnostem, které jsou doprovázeny s onemocněním poševní mykózy.

 • pečovat o své ženské zdraví
 • provést očistu po menstruaci, porodu nebo potratu
 • odstranit bílý výtok bez příznaků
 • vysoké nároky na intimní hygienu
 • bezpečné koupání na veřejných nebo přírodních koupalištích
 • řešit nepříjemné pocity v období přechodu a menopauzy

Chcete si tělísko Scarlett rovnou zakoupit? Najdete ho v našem e-shopu Maluna.cz

Ilona Bittnerová
Autorka článku

Zakladatelka blogu Kalíšek.cz a žena, která v roce 2006 přivezla do Čech první menstruační kalíšky. Hned po studiu biologie a matematiky na VŠ začala podnikat na internetu a proto je dnes nejenom odbornice na menstruaci i další ženská témata, ale i na e-commerci. Zajímá se také o udržitelnou módu a rozvojové vzdělávání. Je matkou Helenky a Zorana, miluje cestování a je vášnivá kočkomilka vlastnící jednu fenu.

Články autorky

Doporučujeme také následující články

Léčivé kameny - klenoty, které uzdravují

Polodrahokamy jsou překrásné kameny, které bývají součástí šperků, ale mnoho lidí věří také na jejich léčivé účinky. Léčba pomocí kamenů se nazývá litoterapie. Tou lze sice jen těžko plně nahradit současnou medicínu, ale komu jsou kameny sympatické a věří v jejich sílu, může mu osobní kámen pomoci. Nejlepší je, pokud je kámen v kontaktu s naším tělem.

ORGANYC - nepřekonatelné výhody bio bavlny

Rozšířili jsme naši nabídku o další značku jednorázových pomůcek z bio bavlny. Organyc. Možná se ptáte, jestli je skutečně tak velký rozdíl v klasických jednorázových pomůckách a těch z bavlny. Ano, je, a to velký. Komu tato krátká odpověď nestačí, může se více dozvědět v následujícím článku.

Zkušenosti s bylinným vaginálním tělískem

Zkušenosti různých žen s bylinným vaginálním tělískem. Zkušenosti pochází z naší skupiny na facebooku a z e-mailů, které nám píšete. Mohou vám pomoci v případě, že se rozhodujete, zda si vaginální tělísko koupit nebo hledáte, zda má někdo podobnou zkušenost jako vy.