Menstruační kalíšek Me Luna S versus LadyCup S

Zkušenost a porovnání kalíšků Me Luna S a LadyCup S.

Kalíšek Me Luna S - kalíšek doporučený pro panny - mi opravdu vyhovuje! S předchozím malým číslem LadyCup S mi stále vrtalo hlavou, jestli při zavádění nebo vyndávání postupuji špatně. Oba úkony byly nepříjemné. S kalíškem pro panny od Me Luny nejsou zavádění ani vyndávání problém - bylo pro mě překvapivé, jak lehké a bezbolestné mohou být. A to díky ideální velikosti.

Zdenka, 19 let, Me Luna S s očkem

Menstruační kalíšek Me Luna S versus LadyCup S

Externí autorka
Autorka článku

Některé z našich článků popisují velmi intimní zkušenosti a proto jejich autorky nechtějí být pod textem podepsány. Jiné nám třeba přispějí jen jednou a proto u nás nemají svůj vlastní profil, ale pod článkem najdete jejich medailonek. Všechny takové příspěvky najdete pod tímto profilem. Pokud byste také ráda přispěla zajímavou zkušeností nebo svými znalostmi v oboru gynekologie, čínské medicíny, jógy apod., neváhejte a napište nám na info@kalisek.cz!

Články autorky

Doporučujeme také následující články

Menstruační kalíšek Softcup

Na českém trhu je již delší dobu k dostání menstruační kalíšek Softcup, který svým tvarem není úplně typickým menstruačním kalíškem. Pojďme se podívat blíže, o jaký kalíšek se jedná a jaké jsou jeho výhody a nevýhody.

Ako som vyskúšala kalíšok Lily Cup

Hneď na úvod musím priznať, že som plná nadšenia... ale pekne poporiadku. Náš spoločný príbeh začal pri mojej poslednej návšteve predajne Maluna v Prahe Holešoviciach. Z tejto priateľsko-pracovnej výpravy som sa vracala domov s rozžiarenou tvárou...

Óda na kalíšek

Jak to tak bývá, matka mi toho moc nevysvětlila a já se ani neptala. Doma se o menstruaci nemluvilo krom ohlašovací věty "dostala jsem TO". U nás doma byly vždy k dispozici vložky a tampony. Matka do toho nikdy nechtěla moc investovat a já...