Menstruační kalhotky Gentle day EiVi: rozměry a délka savé vrstvy

Menstruační kalhotky EiVi se vyrábí pod litevskou značkou Gentle Day, pod kterou najdete také jednorázové vložky s anionovou vrstvou. V tomto článku jsme sepsaly podrobné informace o menstruačních kalhotkách - savosti a rozměrech.

Značka Gentle day EiVi

Země původu: designováno v Litvě, výroba v Číně
Barva: černá
Savost: špinění, slabší menstruace
Cena: 779 Kč (koupit)

Velikosti Obvod boky
(v cm)
Délka nepropustné vrstvy
(v cm)
Délka savé vrstvy
(v cm)
XS 81-86 cm 33 15
S 88-94 cm 34 15
M 96-102 cm 35 15,5
L 102-109 cm 35,5 15,5
XL 109-117 cm 36,5 15,5
XXL 117-127 cm 37 15,5
Veronika Lančaričová
Autorka článku

Veronika je blogerka, která píše pro různé internetové portály a tématu menstruace se věnuje v rozhovorech a článcích v časopisech. Jejími tématy je nejenom menstruace a věci s ní související, ale také různá další ženská témata, například ženské archetypy. Minulostí se pouze inspiruje a vše přetváří do moderní podoby a potřeb dnešních žen. Píše o tom na svých stránkách Bohozena.cz. Rovněž vede kurzy, rituály a semináře pro ženy.

Články autorky

Doporučujeme také následující články

Jak vybírat menstruační kalhotky

Výběr menstruačních kalhotek na českém trhu je stále větší, takže si ty „své“ může vybrat prakticky každá žena. S přibývajícím množstvím značek je ale taky stále složitější se v nich zorientovat a nějaké si vybrat. Není to úplně jednoduchá volba „buď, anebo“, faktorů výběru je trochu více. V tomto článku se vám pokusíme s výběrem trochu poradit a nastínit, jak a podle čeho vybrat.

Menstruační kalhotky Gentle Day®

Na první pohled nepoznáte, že se tyto kalhotky od běžných něčím liší. Ale už při druhém pohledu pochopíte, jak jsou vychytané. Je to drobný detail, který promění vaši menstruaci s vložkami v pohodlnější a estetičtější záležitost... Firma Gentle Day nabízí dva různé typy menstruačních kalhotek.